• Minipřípravka

  Kategorie pro hráče od 4 let. Pracujeme především na všeobecném rozvoji. STÁLE HLEDÁME NOVÉ HRÁČE !!!

 • Přípravka

  2020/2021 Liga Vysočiny přípravek - STÁLE HLEDÁME NOVÉ HRÁČE !!!

 • Elévové

  2020/2021 Liga Vysočiny elévů - STÁLE HLEDÁME NOVÉ HRÁČE !!!

 • Mladší žáci

  2020/2021 Přebor Vysočiny mladších žáků - STÁLE HLEDÁME NOVÉ HRÁČE !!!

 • Starší žáci

  2020/2021 Liga Vysočiny starších žáků - STÁLE HLEDÁME NOVÉ HRÁČE !!!

 • Dorostenci

  2020/2021 2. Liga dorostenců - STÁLE HLEDÁME NOVÉ HRÁČE !!!

 • Muži

  2020/2021 Liga Vysočiny mužů - STÁLE HLEDÁME NOVÉ HRÁČE !!!

Spuštění tréninků a soutěží dle PES

19 Nov

posted by

Categories: Pro všechny

Comments: 0

Nouzový stav a opatření s ním spojená silně ovlivnila fungování SK JUVENIS PŘIBYSLAV, stejně jako řady organizací v celé ČR. Od poloviny října sice neprobíhají žádné tréninky ani turnaje, ale i tak je nutné se připravit na obnovení činnosti po přestávce a také pracovat na zabezpečení dalšího fungování klubu…


Český florbal v létě schválil úpravu soutěžního řádu, která umožňuje prodloužení florbalové sezóny až do měsíce června (obvykle byla sezóna ukončena na konci dubna či na začátku května). Toto opatření umožňuje přesunutí řady zápasů z nucené přestávky. Dle délky přerušení bude stanoveno, v jakém formátu bude sezóna dohrána. K případnému zkrácení sezóny dojde až na základě oficiálního stanoviska Českého florbalu. Prozatím se počítá s dohrávkou max. počtu plánovaných zápasů, proto jsme nuceni stále postupovat jako v průběhu normální sezóny. V případě značného zkrácení sezóny bude vedení klubu řešit i případné kompenzace členských příspěvků.

Na základě nově představeného Protiepidemického systému ČR (PES) je rozjezd amatérských sportovních soutěží podmíněn dosažením alespoň oranžového stupně č. 3 (popis jednotlivých stupňů naleznete pod tímto odkazem). O vývoji situace ve florbale vás budeme průběžně informovat na našem webu www.skjuvenis.cz.

Věříme v brzké setkání u děrovaného míčku.

Napsat komentář

HRAJ FLORBAL S ÚSMĚVEM