Mladší žáci

Kategorie mladších žáků  se začala pomalu tvořit již v letech 2008 až 2009, ale poprvé do oficiálních soutěží pod hlavičkou České florbalové unie vstoupila v sezóně 2010/2011. Poslední rok systémem 5+1. Následující sezónu do soutěže již vstupovali dvě družstva systémem 4+1, který byl rok na to upraven na 3+1. A v tomto formátu hrají naši mladší žáci až do teď. Tato kategorie nehraje dlouhodobé soutěže, každý turnaj je na svém závěru vyhodnocen a ukončen. Mohou zde hrát mimo mladších žáků nastupovat mladší žákyně a pouze o jeden rok starší starší žákyně a elévové.


SEZÓNA 2020/2021

Hráči: mladší žáci – kluci roč. 2008-09, holky roč. 2007-11

Tréninky: trénujeme dvakrát týdně ve sportovní hale v Přibyslavi. Rozpis tréninků naleznete zde a výjimky ověřujte v sekci Novinky nebo v Klubovém kalendáři. Stále přijímáme nové členy a hledáme nové hráče!

Chceš-li se připojit, neváhej a pokračuj zde pro další informace.

Kontakty:


AKTUÁLNÍ SEZNAM ZÁPASŮ :

https://www.ceskyflorbal.cz/druzstvo/26430/zapasy

Zdroj : Český florbal; pro kompletní přehledy klikněte na tabulku a budete přesměrováni na www.ceskyflrobal.czNEJNOVĚJŠÍ PŘÍSPĚVKY :

Vaše internetové nákupy mohou pomáhat a dělat radost nejen vám, ale i nám. A navíc vás to nebude stát ani korunu navíc. Pomozte nám se sháněním financí na sportovní aktivity především dětí a mládeže. Při...

Na základě prodloužení opatření rušíme až do 20.listopadu 2020 všechny tréninky. Dle nových florbalových pravidel může dojít k prodloužení sezóny v závislosti na délce přerušení. Z toho vyplývá, že se prozatím plánuje pouze přeložení současných...

Vzhledem k vládním opatřením a prodloužení podzimních prázdnin rušíme tréninky 26.10 a 27.10 2020. Hala je v těchto dnech dle nařízení uzavřená. O dalším vývoji vás budeme informovat.

Počínaje dnem 14.10.2020 začnou platit nová přísnější opatření, tzn. že již nemohou probíhat žádné sportovní aktivity uvnitř ani venku, proto jsou všechny tréninky a turnaje zršeny do odvolání.

Omlouváme se za nedostupnost klubového kalendáře, z technických důvodů. Na odstranění problému usilovně pracujeme. Kalendář je prozatím plně dostupný z naší mobilní aplikace SK JUVENIS...

Další příspěvky v sekci Novinky.Comments are closed.

HRAJ FLORBAL S ÚSMĚVEM