• Minipřípravka

  Kategorie pro hráče od 4 let. Pracujeme především na všeobecném rozvoji. STÁLE HLEDÁME NOVÉ HRÁČE !!!

 • Přípravka

  2019/2020 Liga Vysočiny přípravek - STÁLE HLEDÁME NOVÉ HRÁČE !!!

 • Elévové

  2019/2020 Liga Vysočiny elévů - STÁLE HLEDÁME NOVÉ HRÁČE !!!

 • Mladší žáci

  2019/2020 Přebor Vysočiny mladších žáků - STÁLE HLEDÁME NOVÉ HRÁČE !!!

 • Starší žáci

  2019/2020 Liga Vysočiny starších žáků - STÁLE HLEDÁME NOVÉ HRÁČE !!!

 • Junioři

  2019/2020 Liga Vysočiny juniorů - STÁLE HLEDÁME NOVÉ HRÁČE !!!

 • Muži

  2019/2020 Liga Vysočiny mužů - STÁLE HLEDÁME NOVÉ HRÁČE !!!

Přehled informací k nové sezóně

Florbalová sezóna 2019-2020 je už na spadnutí, vše se plně rozjede již 2.9. a v tomto článku naleznete přehled nejdůležitějších informací. Čeká nás i pár novinek, proto následujícím informacím věnujte pozornost.

 • Tréninky začnou 2.9.2019 (sudý týden) – z důvodu vysoké vytíženosti sportovní haly je tréninkový plán rozdělen na lichý a sudý týden – rozpis tréninků zde: Pro hráče/Tréninky – pokud si nebude jisti, rozpis najdete i v našem kalendáři: Důležité informace/Kaledář
 • Nábor nových hráčů  do všech kategorií začíná 2.9. a bude probíhat do odvolání. Informace na titulní straně tohoto webu.
 • Příspěvky – zde dochází ke změnám u pro kategorie dorostenců a juniorů, jelikož u těchto kategorií jsou v nové sezóně výrazně vyšší náklady na pořádání turnajů, protože již nelze pořádat turnaje v přibyslavské hale, a také je třeba platit individuální hráčské licence, nikoliv skupinové. Rozpis plateb a možnosti platby naleznete zde: Důležité informace/Příspěvky a způsoby platby. Splatnost příspěvků je do 27.9.2019.
 • Přihlášky, zdravotní prohlídka a prohlášení: formuláře ke stažení zde: Pro hráče/Formuláře a přihlášky   Každý hráč potřebuje: Přihlášku do SK JUVENIS přibyslav, GDPR souhlas, přihlášku do Českého florbalu – stačí odevzdat jednou a pak při změně údajů ve formulářích uvedených. Pokud jste tak již učinili v předešlých sezónách, není třeba znovu. Zdůrazňujeme, že je povinností a stejně tak v zájmu členů klubu a zakonných zastupců, abychom měli aktuální údaje – adresa trvalého pobytu, kontaktní telefony, emaily. Zdravotní prohlídka má platnost 1 rok – informace a formulář ke stažení zde: Důležité informace/Zdravotní prohlídky sportovců Termín dodání zdravotní prohlídky do 27.9.2019. Zdravotní prohlášení – jelikož z formuláře zdravotní prohlídky se dozvíme pouze schopen/neschpen, žádáme vás o vyplnění i tohoto formuláře, abychom měli co nejpřesnější data o hráčích a v případě zranění mohli správně reagovat nebo adekvátně informovat záchranou službu. Data z tohoto formuláře nebudou opuštět klub. Přehled odevdaných formulářů bude dostupný i v aplikaci SK JUVENIS PŘIBYSLAV.
 • Brigády – organizace turnajů: Rozpis  brigád a možnost přihlášení v aplikaci SK JUVENIS PŘIBYSLAV nebo Důležité informace/Organizace turnajů a akcí. Muži 2 termíny (mimo trénérů dětí a rozhodčích), stži, dorost a junioři 1 termín. Děti z mladších kategorií budou oslovováni na doplňkové práce jako rovnání mantinelů.
 • Zdravotníci: každý turnaj musí být zajištěn i z pohledu zdravotní služby. Proto žádáme všechny naše zdravotníky a ty, co mají zdravotní vzdělání (lékaře, zdravotní sestry, kurzy zdravotníků), aby nám věnovali alespoň dva termíny. Odkazy na přihlášení viz brigády.
 • Omluvenky: prosím omlouvejte své děti z tréninků s dostatečným předstihem, abychom měli čas se připravit na případnou větší neúčast. A to buď osobně u trenérů, SMS nebo jiným kanálem domluveným s  trenérem nebo velmi snadno v aplikaci SK JUVENIS PŘIBYSLAV. Děkujeme.
 • Potvrzení o zaplacení příspěvků pro zdr. pojišťovny: pokud bude požadovat vystavení tohoto potvrzení využijte aplikaci SK JUVENIS PŘIBYSLAV nebo svůj požadavek nahlašte trenérům vaší kategorie do 27.9.2019, po té dojde k hromadnému vydání.
 • Aplikace SK JUVENIS PŘIBYSLAV a aplikace Českého florbalu – dvě aplikace, které vás snadno udržní plně informované, budou vám připomínat důležité termíny a mnoho dalšího. Podrobnější popis v odkazu APLIKACE.
 • HLEDÁME POMOC – možností je mnoho, podrobný popis zde. Za každou formu pomoci budeme vděční, protože my to děláme hlavně pro děti.

Napsat komentář

Na této stránce jsou veškeré aktuality, dozvíte se nejnovější zprávy a proto neváhejte a nakoukněte.

Informace a data určená rodičům.

Přehled důležitých informací trvalého charakteru.

Naše fotogalerie - flicker.com