• Minipřípravka

  Kategorie pro hráče od 4 let. Pracujeme především na všeobecném rozvoji. STÁLE HLEDÁME NOVÉ HRÁČE !!!

 • Přípravka

  2019/2020 Liga Vysočiny přípravek - STÁLE HLEDÁME NOVÉ HRÁČE !!!

 • Elévové

  2019/2020 Liga Vysočiny elévů - STÁLE HLEDÁME NOVÉ HRÁČE !!!

 • Mladší žáci

  2019/2020 Přebor Vysočiny mladších žáků - STÁLE HLEDÁME NOVÉ HRÁČE !!!

 • Starší žáci

  2019/2020 Liga Vysočiny starších žáků - STÁLE HLEDÁME NOVÉ HRÁČE !!!

 • Junioři

  2019/2020 Liga Vysočiny juniorů - STÁLE HLEDÁME NOVÉ HRÁČE !!!

 • Muži

  2019/2020 Liga Vysočiny mužů - STÁLE HLEDÁME NOVÉ HRÁČE !!!

Nejlepší výkon elévů na konec

22 Apr

posted by

Categories: Děti, Elévové

Comments: 0

Poslední turnaj si pro elévy připravil veliký výlet. Naše caparty čekala cesta až na hranice Kraje Vysočina, do krásného městečka Pacov. Na tomto turnaji si elévové uvědomili o čem vlastně florbal a sport je. Předvedli výkon, který naše trenéry velmi potěšil.

Bohužel, ale po celou sezónu jsme se potýkali se slabším výkonem nejen na turnajích, ale i na trénincích. Což mělo veliký vliv na mnoho zápasů během sezóny.

Počet vstřelených branek překonával týmového ducha, spolupráci a souhru. Hráči jakoby zapomínali, že florbal je týmová hra, často jsme postrádali soustředění a disciplínu. Zkušenější borci často předváděli úroveň začátečníků či kroužků, ne však sportovního klubu.

Chyběla nám také lepší spolupráce s rodiči. Vytvořit tým, který by mohl reprezentovat náš klub na turnaji byl často nadlidský úkol. Nejednou jsme nastupovali v minimálním počtu. Ale i tak jsme odvedli kus dobré a tvrdé práce. I spousta nováčků se rychle a dobře začlenila do týmu. Všichni zlepšili svůj herní projev, jenom ho v plné míře přenést na palubovku a nebát se vyzkoušet naučené dovednosti. Zapracovat ještě také na herním myšlení. Minimálně jsme společně aspoň na chvíli odtrhli hráče od mobilů, počítačů, televizí. Snad dokazujeme dětem, že sport je radost, zábava a nejen bolest a nutné zlo nebo povinnost od rodičů.

 

 

Napsat komentář