• Minipřípravka

  Kategorie pro hráče od 4 let. Pracujeme především na všeobecném rozvoji. STÁLE HLEDÁME NOVÉ HRÁČE !!!

 • Přípravka

  2020/2021 Liga Vysočiny přípravek - STÁLE HLEDÁME NOVÉ HRÁČE !!!

 • Elévové

  2020/2021 Liga Vysočiny elévů - STÁLE HLEDÁME NOVÉ HRÁČE !!!

 • Mladší žáci

  2020/2021 Přebor Vysočiny mladších žáků - STÁLE HLEDÁME NOVÉ HRÁČE !!!

 • Starší žáci

  2020/2021 Liga Vysočiny starších žáků - STÁLE HLEDÁME NOVÉ HRÁČE !!!

 • Dorostenci

  2020/2021 2. Liga dorostenců - STÁLE HLEDÁME NOVÉ HRÁČE !!!

 • Muži

  2020/2021 Liga Vysočiny mužů - STÁLE HLEDÁME NOVÉ HRÁČE !!!

CHCETE SE ZAPOJIT?

Na výběr máte z několika možností. Pokud preferejute přímou práci s dětmi, pak zvolte variantu „Chci dělat trenéra“. V opačném případě bude pro vás správnou volbou „Chci organizovat“. Níže najdete další podrobnosti.

 • CHCI DĚLAT TRENÉRA


Jedná se o přímou práci s dětmi (vedení tréninků nebo turnajů, oragnizace kategorie, …). Požadujeme věk 18 let a více na pohlaví nezáleží – i ženy mohou být dobrými trenérkami. Mladší zájemci nemusí ztrácet naději, mohou se přihlásit a spolupracovat jako asistenti trenérů a postupně sbírat zkušenosti, avšak důležitým faktorem je zodpovědnost. Dále je třeba dobrá naláda a chuť pracovat s dětmi. Vše ostatní vás rádi naučíme my nebo se dozvíte na odborných školeních. Nikde není psáno ani dáno, že dobrý trenér musel být dobrý hráč! A taky se nemusíte bát, že vás hodíme do „hluboké vody“ bez přípravy. Se vším vás podrobně seznámíme a dostanete dostatek času na zaběhnutí. S dostatkem trenérů dojde i k rozložení zátěže a tak zbyde dostatek času i na odpočinek i soukromé aktivity.

Další motivace na webu Český florbal.

 • CHCI ORGANIZOVAT


Pokud se necítíte na přímou práci s dětmi a přesto chcete pomoci, tak organizace je přesně pro vás. Požadujeme věk 18 let a více, základní znalost práce na PC (práce s dokumenty, internetové aplikace), komunikační schopnosti a chuť zařizovat. PC a přístup k internetu je významnou výhodou. Na druhou stranu se tato činnost dá lépe přizpůsobit soukromým povinnostem. Rozdělením práce mezi několik lidí dojde i k rozložení zátěže a tak zbyde dostatek času i na odpočinek i soukromé aktivity.

V případě jakéhokoliv zájmu se zapojit nebo v případě nějasností či dotazů neváhejte a zeptejte se, rádi odpovíme nebo vysvětlíme. Podmínkou není účast na všech akcích!

Závěrem nutno dodat, že budeme rádi za každý druh pomoci. Bez lidí co se aktivně a i dlouhodobě zapojí do chodu klubu to fungovat nebude. Pevně doufáme, že nalezneme dostatek lidí, abychom nebyli nuceni dělat žádná omezení v našem fungování.

Pro komunikaci můžete využít následující formulář.

 

Napsat komentář

HRAJ FLORBAL S ÚSMĚVEM