• Minipřípravka

  Kategorie pro hráče od 4 let. Pracujeme především na všeobecném rozvoji. STÁLE HLEDÁME NOVÉ HRÁČE !!!

 • Přípravka

  2020/2021 Liga Vysočiny přípravek - STÁLE HLEDÁME NOVÉ HRÁČE !!!

 • Elévové

  2020/2021 Liga Vysočiny elévů - STÁLE HLEDÁME NOVÉ HRÁČE !!!

 • Mladší žáci

  2020/2021 Přebor Vysočiny mladších žáků - STÁLE HLEDÁME NOVÉ HRÁČE !!!

 • Starší žáci

  2020/2021 Liga Vysočiny starších žáků - STÁLE HLEDÁME NOVÉ HRÁČE !!!

 • Dorostenci

  2020/2021 2. Liga dorostenců - STÁLE HLEDÁME NOVÉ HRÁČE !!!

 • Muži

  2020/2021 Liga Vysočiny mužů - STÁLE HLEDÁME NOVÉ HRÁČE !!!

JAK MOHU POMÁHAT?

Pokud chcete pomáhat a z jakéhokoliv důvodu se nemůžete dlouhodobě zapojit, jsou tu i následující varianty pomoci, stačí si jen vybrat. Konkrétní nabídky nebo detaily probereme osobně, jsme otevřeni i dalším nabídkám a jednání o nich.

 • POMOC PŘI ZÍSKÁVÁNÍ SPONZORSKÝCH DARŮ

Dostatek finačních prostředků nám umožňuje bezproblémové fungování a realizaci různých projektů se zaměřením na děti. Získávání finačních prostředků není jednoduchá věc. Pravidelné získávání sponzorských darů nám pomáhá snižovat závislost na různých dotacích, které s sebou nesou ohromnou administrativní zátěž. Práce s dotacemi zabírá mnoho času a není zde jistota získání požadovaného obnosu. Snížení závislosti na dotacích výrazně sníží zátížení organizační složky. O podmínkách sponzorských smluv jsme připraveni jednat. Na oplátku zprostředkovatelům můžeme nabídnout například slevy na příspěvky.

 • POMOC PŘI ZÍSKÁVÁNÍ SPORTOVNÍHO A TEXTILNÍHO VYBAVENÍ

Každé vybavení něco stojí. Pořízením potřebného vybavení ušetříme finance a výsledné dopady jsou stejné jako u předchozího bodu.

 • ZABEZPEČENÍM OSOBNÍ PŘEPRAVY

Každá kategorie odehraje během sezóny přibližně 8-12 turnajů a ne vždy v nejbližším okolí našeho města. Pokud si převedete počet hráčů a realizačního týmu na počet aut, z toho získáte počet najetých km, pak se dostáváte k výsledným nákladům na dopravu, které dosahují nemalých částek a také musíte přidat náročnost organizace dopravních prostředků. Pravidelná nabídka např. minibusu nebo jiné zvýhodněné dopravy nám může usnadit nejen organizaci, ale může pomoci šetřit finance, které mohou posloužit na jiné projekty pro děti. Lze pomoci i pravidelnou dobrovolnou nabídkou přepravy osobními auty tak, aby vedoucí kategorií mohli včas a bez zbytečného stresu plánovat přesuny na jednotlivé akce.

 • POMOC PŘI ORGANIZACI RŮZNÝCH AKCÍ

Během každé sezóny pravidelně pořádáme přibližně 10-15 akcí různého rozsahu. Úspěch každé akce závisí na několika faktorech, ale podmínkou hladkého průběhu je dostatek pořadatelů. Většinou se nejedná o složitou činnost, kterou po  krátkém zacvičení zvládne skoro každý, ale přesto je třeba dostatek lidí. Dostatečná nabídka dobrovolníků opět snižuje fyzické i psychické zatížení současných organizátorů.

 • POMOC PŘI ORGANIZACI – ZDRAVOTNÍK

Každá akce, kterou pořádáme, musí být dle zákona zabezpečena zdravotnickou službou. Pro funkci zdravotníka je třeba mít zdravotnické vzdělání nebo alespoň specializovaný kurz pro zdravotníky společenských akcí. Tyto kurzy jsou platné i pro jiné organizace. Zájemce o tuto činnost jsme ochotni za určitých podmínek nechat vyškolit, školení se hodí např. na dětské tábory, vedení dětských kroužků nebo jiné společenské akce. To vše dělá ze zdravotníka samostatnou kapitolu. Opět platí, že dostatek dobrovolníků výrazně snižuje časové požadavky na tuto činnost.

 • POMÁHAT MŮŽETE SKORO KAŽDÝM NÁKUPEM NA INTERNETU

Získávat finace nám můžete pomoci skoro každým nákupem na internetu a vás to nebude stát ani korunu na víc!!! Jak? Úplně jednoduše! Buď navštívíte dobromat.cz, kde vyberete obchod, nastavíte koho podpoříte (SK JUVENIS PŘIBYSLAV, z.s.) a kliknete na „Začít nakupovat“, pak budete přesměrováni do daného obchodu, ceny se pro vás nemění. Nebo kliknete na kterýkoliv baner u nás na webu. A pokud nechcete zapomenout, můžete si naistalovat i doplněk vašeho oblíbeného prohlížeče.

Systém fungování, obchody i odkazy naznete zde.

Stačí kliknout a nakupovat

V případě jakéhokoliv zájmu se zapojit nebo v případě nějasností či dotazů neváhejte a zeptejte se, rádi odpovíme nebo vysvětlíme.

Závěrem nutno dodat, že budeme rádi za každý druh pomoci. Bez lidí co se aktivně a i dlouhodobě zapojí do chodu klubu to fungovat nebude. Pevně doufáme, že nalezneme dostatek lidí, abychom nebyli nuceni dělat žádná omezení v našem fungování.

Pro komunikaci můžete využít následující formulář.

 

Napsat komentář

HRAJ FLORBAL S ÚSMĚVEM