• Minipřípravka

  Kategorie pro hráče od 4 let. Pracujeme především na všeobecném rozvoji. STÁLE HLEDÁME NOVÉ HRÁČE !!!

 • Přípravka

  2019/2020 Liga Vysočiny přípravek - STÁLE HLEDÁME NOVÉ HRÁČE !!!

 • Elévové

  2019/2020 Liga Vysočiny elévů - STÁLE HLEDÁME NOVÉ HRÁČE !!!

 • Mladší žáci

  2019/2020 Přebor Vysočiny mladších žáků - STÁLE HLEDÁME NOVÉ HRÁČE !!!

 • Starší žáci

  2019/2020 Liga Vysočiny starších žáků - STÁLE HLEDÁME NOVÉ HRÁČE !!!

 • Junioři

  2019/2020 Liga Vysočiny juniorů - STÁLE HLEDÁME NOVÉ HRÁČE !!!

 • Muži

  2019/2020 Liga Vysočiny mužů - STÁLE HLEDÁME NOVÉ HRÁČE !!!

Novinky :

Nejnovější a nejaktuálnější informace, články a zajímavosti z našeho klubu i ze světa florbalu.

Spousty dalších zajímavostí a informací naleznete na našem facebooku. Náhled naší facebookové stránky naleznete zde.

Cílem našeho sportovního klubu SK JUVENIS PŘIBYSLAV je nabídnout sportovní vyžití co nejvyššímu počtu dětí a mládeže a to vše za nejnižší možné náklady, tak aby mohl sportovat opravdu každý. To je spojeno s ohromným úsilým na...

Ukončení sezóny 2019/2020

V pátek 19.6.2020 proběhne poslední trénink sezóny 2019/2020, tím bude sezóna uzavřena. Následuje letní přestávka. V průběhu prázdnin zahájíme letní přípravu pro starší kategorie.

Od září budeme pokračovat halovou přípravou. V sezóně 2020/2021 budeme pokračovat s minipřípravkou jako nesoutěžní kategorií a přípravka, elévové, mladší a starší žáci, dorostenci a muži se budou účastnit soutěží Českého florbalu.

Detailní informace budeme postupně zveřejňovat zde nebo na klubovém facebooku.

Florbalová sezóna 2020/21

Do začátku další sezóny zdánlivě hodně daleko, ale realita je jiná. Již dnes se uzavírají přihlášky do soutěží na sezónu 2020/21.

SK JUVENIS PŘIBYSLAV bude v příští sezóně mít své zástupce v kategorii přípravka, elévové, mladší a starší žáci, dorostenci a muži. To zaručuje nejen dostatek napínavých florbalových utkání, ale dostatek sportovního vyžítí pro celé spektrum dětí a mládeže.

S novou sezónou příchází i spousta změn. Očekáváme výrazný nárůst výdajů spojených se soutěžemi a fungováním klubu. Z těchto důvodů valná hromada klubu stanovila nové přípspěvky.

(Pokračování textu…)

Prohlášení k aktuální situaci

Chceme informovat všechny naše členy nebo jejich rodiče, že SK JUVENIS PŘIBYSLAV sleduje aktuální dění a probíhá plánování další sezóny. Vývoj situace ukáže, zda-li bude možno ještě tuto sezónu zahájit tréninky.

Vzhledem k nejasnému vývoji situace a očekávánému výraznému nárůstu výdajů (viz zasedání VH klubu z 21. 2. 2020) se výkonný výbor klubu rozhodl, že nebudeme vyplácet zpět poměrnou část příspěvků. Dle vývoje situace budeme jednat o možnostech kompenzace v nadcházející sezóně.

Stručný popis ovládání aplikace SK JUVENIS PŘIBYSLAV

Proč dvě aplikace na florbal? Jak ovládat naší aplikaci? Nejen na tyto otázky naleznete odpověď v odkazu níže. Před tím několik upozornění:

 • Aby naši členové nebo jejich rodiče mohli aplikaci naplno využít, je nutné aychom měli vaše aktuální telefonní číslo, jinak vám systém neumožní všechny možnosti.
 • Jelikož aplikace je stále ve vývoji, tak v případě výskytu chyb zkontrolujte, zda máte aktuální verzi.
 • Snažíme se, aby aplikace byla co nejužitečnější. Tzn. musíme do ní zapracovat spoustu věcí a ne na každém telefonu vše funguje hned na poprvé. Proto vás žádáme i o trochu trpělivosti a tolerance, protože náš tým vývojářů je velmi úzký a reagovat na všechny změny v dnešním softwarovém světě není opravdu snadné.
 • Skutečné výhody aplikace poznáte, až ji bude využívat většina.

Pokud chcete mít neustálý přehled o florbalovém dění, není nic snazšího než využívat tyto dvě aplikace - aplikaci SK JUVENIS PŘIBYSLAV a aplikaci ČESKÉHO...

Doporučujeme ochranné sportovní brýle!

Doporučujeme hráčům všech kategorií užívání ochranných sportovních brýlí.

Doporučení vychází nejen z našich zkušeností, ale i z doporučení Českého florbalu. Tato pomůcka výrazně přispívá k ochraně zraku při zasažení míčkem nebo florbalkou. Doporučujeme modely s gumou za hlavou, která zabrání pádu brýlí na zem.

Ochranné brýle lze zakoupit v kterémkoliv obchodě s florbalovým zbožím.